Poštovné ZDARMA od 500 Kč.

Advent / Vánoce

Aktivity a pracovní listy k tématu ADVENT - děti si procvičí prstíky a ještě se u toho smysluplně zabaví. Vzdělávací pracovní listy nevyžadují žádnou velkou přípravu - stačí jen vytisknout, případně zalaminovat. A když se něco nepodaří, tak to neva - tisknout můžete kolikrát chcete. Skvěle poslouží doma, ve školce, přípravce, družině i škole.

 

1 položek celkem

Cena

9091
19091
V016PDF foto 02
Novinka PDF k tisku Vytištěné
od 90 Kč

Zkraťte dětem čekání na Vánoce a připravte jim adventní kalendář.

016/PDF

Zkraťte dětem čekání na Ježíška a užijte si tento výjimečný čas společně. Například s adventními úkoly se zvířátky jim snadno připravíte na každý den překvapení z nového úkolu. Kdo se chystá vyrábět adventní kalendář, určitě se mu tento soubor bude hodit. Zábavné pracovní listy potěší nejvíce děti od 4 let, předškoláky a mladší školní děti. Úkoly, na které stačí pár minut a pastelky, vám rozzáří dny před Vánoci.

E-soubor ve formátu PDF vám po zaplacení přijde do e-mailu, odkud si ho stáhnete. Stačí soubor vytisknout, nastříhat a je téměř hotovo.

Pokud nemáte barevnou tiskárnu, můžete si u některých produktů objednat domů již hotový polotovar, nebo mrkněte na černobílou variantu Adventní miniúkoly.