Kdo tvoří Abyto

Ahoj,
jmenuji se Ráďa a tvořím aktivity pro rozvoj kreativity a dovedností dětí pod značkou Abyto :) 
Jsem ilustrátorka a grafička a všechny aktivity, které najdete u mě na webu sama kreslím a připravuji.
 
Snažím se Vám prostřednictvím svého projektu přinášet inspiraci a usnadňovat přípravu na nejrůznější rozvojové aktivity a tvoření s dětmi tak, abyste už nemuseli trávit čas dlouhým hledáním na internetu jak smysluplně zabavit děti.
 
První část života jsem dělila mezi kreslení a lezení v horách. Pak jsem se stala maminkou a to můj život otočilo vzhůru nohama. Kreativní myšlení mi obohatila moje malá princezna, která hodnotí všechno co vytvořím.
 
Kreslila jsem odmalička, ale profesionálně ilustruji až od roku 2016Zatím jsem nesebrala odvahu opustit zaměstnání a věnovat se kreslení naplno, tak maluji večer a ve volných chvílích.
Proto prosím o shovívavost, když neodpovím na email hned, ale až když jsem doma poslední bdící tvor ????.
 
Příležitostně se věnuji i dalším projektům (nejen) v oblasti vzdělávání dětí, tak pokud byste měli nějaký nápad, do kterého by se Vám moje obrázky hodily, budu moc ráda, když se mi ozvete. Projekt s Vámi mohu připravit od prvního návrhu až po tisková data.
 
Chcete vědět jako první o novinkách a tipech na aktivity? Moji práci můžete sledovat na InstragramuFacebookunebo se přihlásit k odběru newsletteru (sroluj na konec této stránky, je tam formulář pro zadání emailu).
 
Pokud už ode mě nějaký produkt máte, budu moc ráda, když si aktivity užijete a fotky nasdílíte s hashtagem
 
A kdo by se o mě chtěl dočíst ještě něco dalšího, můžete mrknout na moc milý rozhovor pro autorkydetem.cz TADY.
 
Díky, že můžu tvořit :)
 
 

Díky za super fotky i zážitek z focení skvělé Ema Janků :)