Poštovné ZDARMA od 800 Kč.

Na cesty

2 položek celkem
V017PDF foto 06
PDF k tisku Samolepky
od 65 Kč

Jak by vypadal vysněný domeček vašich dětí, kdyby si ho sami navrhli? Vybavení domečku ke kreativnímu využití - přibližně 100 dílů k vystřižení, vybarvení a nalepení - nábytek,...

017/PDF
V008PDF foto 8
PDF k tisku
100 Kč

Vytvořte pro děti aktivní knihu - DOMEČEK PRO MYŠKU, se kterým si mohou hrát podle své fantazie. Vhodné pro kluky i holky. PDF k tisku.

009/PDF

Zabavit malé neposedy na cestách není často nic jednoduchého. Máme pro vás tip, jak zabavit menší děti - ať už v autě, nebo na dovolené. Koukání do tabletu lze ještě chvilku odložit, když jim nabídnete zábavnou alternativu.

Vyzkoušejte například Aktivní knihu - DOMEČEK PRO MYŠKU, která podporuje fantazii a nabídne prostor pro hru. Váš stavitel nebo stavitelka si může postavit domeček a zařídit si ho podle svých představ. Třeba s roztomilým pokojíčkem pro panenky nebo zařídit bydlení pro zvědavou myšku. Dveře do říše dětské fantazie se otevírají. Díky suchému zipu komponenty drží na svém místě a děti si s nimi mohou hrát i v autě.

Aby to vašeho stavitele dlouho bavilo, připravili jsme pro vás PDF knihy plné komponentů.

Interaktivní hra, s níž si lze hrát opakovaně, nabízí prostor pro vlastní kreativitu. Hraní imaginárních her má pozitivní vliv na vývoj mozku, podporuje kreativitu, poskytuje prostor pro učení, zkoušení nových věcí i chybování.

Vhodné pro holčičky i chlapečky, na cesty, ale i na doma.