Hledání pokladu se skřítkem Lesánkem

Kód: PDF-014
Novinka Tip PDF k tisku
Značka: Abyto
65 Kč
Skladem

Ve vašem lese žije malý neposedný skřítek Lesánek, který objevil, kde se ukrývá lesní poklad. A rád vám ho ukáže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vydejte se za pokladem se skřítkem Lesánkem!

Jednoduché úkoly a témata k povídání o lese vytvořené pro cestu za pokladem, které promění každý les v kouzelné místo.

Cesta začíná úvodním dopisem od skřítka, který pozve děti na společnou cestu za pokladem po fáborcích. Délka trasy záleží jen na vás a schopnostech vašich dětí. Vyznačte cestu fáborky a na trasu umístěte 8 zastavení. Devátý, závěrečný list odkazjue na hledání pokladu v okruhu 10ti metrů. Na konci souboru jsou medaile pro úspěšné hledače pokladů, které doporučuji vystřihnout, zalaminovat, pověsit na stuhu a vložit do truhly s pokladem. Na zadní stranu medaile můžete vepsat vlastní text pro děti na památku.

Některá zastavení jsou pohybová a zábavná, jiná zase povídací. Celý soubor je plný černobílých autorských ilustrací, které pak můžete použít i jako omalovánky.
 
 

Soubor obsahuje dohromady 15 listů k černobílému tisku v PDF: úvodní dopis od skřítka, 8 zastavení, 1 závěrečný dopis s umístěním pokladu, 8 lístků s čísly pro označení stanoviště, 4 medaile do truhly s pokladem.

Stezka je vhodná do lesa a pro libovolný počet dětí.

Doporučený věk přibližně 3,5 - 7 let

Po přijetí platby dostanete do 3 dnů email s odkazem ke stažení PDF souboru.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení